Parter

Kuchnia

Kuchnia

wyodrębniona z szerokim przejściem do salonu, lodówka, zamrażarka, ekspres do kawy Nespresso, kompletne wyposażenie: talerze, zastawa stołowa, sztućce, blachy do pieczenia, kubki, szklanki, kieliszki do wina, kufle do piwa, duży stół kuchenny z ławą i krzesłami, podłoga podgrzewana pod linią płytek.

Salon

Salon

z zamkniętym kominkiem z płaszczem wodnym, wygodna kanapa rozkładana, regał TV, wieszak, regał na książki, stoliki i pomocnik, skóra bydlęca, fotele skórzane składane, lampa podłogowa, sprzęt: radio, USB, telewizor i abonament na kartę. Zamiast poręczy na schodach, które są dość strome, żeglarskie liny.

Łazienka

Łazienka

z głębokim brodzikiem i toaletą, suszarka, ręczniki, podgrzewana podłoga. Pralkę, która podczas urlopu jednak czasem się przydaje przeniosłam do garażu, gdzie w komplecie z koszem na bieliznę oraz suszarką stoi przy wejściu.

WC

WC

z umywalką, podgrzewana podłoga.

Taras

Taras

przeszedł poważną metamorfozę stając się teraz integralną częścią Kamratki. Inne kolory, żagle z najprawdziwszych mazurskich łódek, nowoczesny stół i krzesła oraz siedzisko z kwiecistymi poduchami. Po drugiej stronie wypoczynek ogrodowy i małym stoliczkiem. Wspaniałe girlandy światełek nad tarasem, jest misa palenisko. I oczywiście wielkie betonowe skrzynie z hortensjami wokół.

Pierwsze piętro

Sypialnia czerwona

Sypialnia czerwona

Z podwójnym dużym łóżkiem 160 × 200, oświetlenie sufitowe i kinkiety przy łóżku, krzesło bujane (tu miejsce na ewentualne łóżeczko dziecięce), kolor czerwono-czarno-biały, wyjście na balkon.

Taras

Taras

Wyjście z sypialni, na tarasie bezpiecznie ogrodzonym barierką kanapa z poduchami i okrągły dywan jutowy. Jest też latarenka ze świecą, idealne miejsce na książkę i dobrą kawę albo lampkę wina.

Taras

Taras

Duży taras wzdłuż całego domu z dwoma wyjściami z pokoju i korytarza. Girlandy nad tarasem. I oczywiście kwiaty.

Sypialnia miś

Sypialnia miś

Z podwójnym łóżkiem 140 × 200, oświetlenie sufitowe i girlanda świetlna nad łóżkiem, szafka, kolor brązowy, wyjście na długi balkon wzdłuż całego frontu domku.

Sypialnia zielona

Sypialnia zielona

Z dwoma pojedynczymi łóżkami, które można rozsunąć tworząc dodatkowe miejsca do spania, oświetlenie sufitowe i kinkietowe, szafki, kolor zielony. Przytulny mały pokój, ze wszystkim, co niezbędne na nocleg.

WC

WC

Biała mała toaleta idealnie komponuje się z pozostałymi wnętrzami.

Korytarz

Korytarz

Korytarz z miejscem idealnym do gier planszowych lub wspólnych malowanek, rysowania lub czytania książek, okrągły stół i 4 krzesła, lampa sufitowa, kultowy neon MAZURY. Warunki idealne do czytania, rysowania, ale też dobre miejsce, by trochę popracować. Najlepszy sygnał i bardzo dobry zasięg WiFi.

Drugie piętro

Sypialnia żółta

Sypialnia żółta

Idealna dla dziecka. Pokój z widokiem na las. Łóżko z podwójnym miejscem do spania (rozsuwane łóżko, z dodatkowym miejscem wysuwanym spod kanapy). Dominuje tu kolor żółty.

Sypialnia niebieska

Sypialnia niebieska

Idealna dla dziecka. Pokój z widokiem na bramę wjazdową. Łóżko z podwójnym miejscem do spania (rozsuwane łóżko, z dodatkowym miejscem wysuwanym spod kanapy). Dominuje tu kolor niebieski.

Schody

Schody

Dość strome schody łączą piętro I i II, znowu zamiast balustrady liny żeglarskie.

Galeria zdjęć: